MASTERGAMES 2017 SONUÇLANDI

MasterGames17’den 26 Kupa ile Döndük

Bu yıl dördüncüsü yapılan üniversite mezunları arası spor etkinliği MasterGames17, 30 Nisan - 7 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleştirildi. MasterGames etkinliği, üniversite mezunlarının ilgili oldukları mezun dernekleriyle iletişimlerini arttırmayı ve eski okul arkadaşlarını spor bağlamında yeniden bir araya getirerek keyifli zaman geçirmelerine vesile olmayı hedefliyor.

Boğaziçi Üniversitesi, İTÜ, ODTÜ, Marmara Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Bilgi Üniversitesi, Işık Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi, Kültür Üniversitesi, Koç Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi gibi 20 üniversiteden 700’den fazla mezun, turnuvada tam 12 dalda (voleybol, basketbol, futbol ve kürek, briç olmak üzere 5 takım sporunda ve tenis, yüzme, koşu, masa tenisi, satranç ve tavla olmak üzere 6 bireysel spor ve Axa e-Spor dalında) yarıştılar.

İlk defa bu yıl katıldığımız MasterGames’te Marmara Üniversitesi olarak 200’ü aşkın sporcu ile rekor katılım sağladık ve her dalda ilk üçe girerek onlarca madalya, 26 kupa kazanarak turnuvaya damgamızı vurduk.

Marmara Üniversitesi Mezunlar Ofisi Koordinatörlüğü, Yüksek Ticaret ve Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Mezunlar Derneği ve Spor Bilimleri Fakültesi Mezunlar Derneği işbirliği ile gerçekleştirilen organizasyonda emeği geçen tüm yöneticilerimizi, hocalarımızı ve sporcularımızı tebrik ediyoruz.

MasterGames Turnuvası hakkında detaylı bilgi almak için http://www.mastergames.org/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

HIZLI ERİŞİM